Ankara Isı Merkezi Servisi

Servislik ve taahhüt işi yapan firmamız her türlü brülör işlerinde arıza, keşif, montaj, demontaj, bakım-onarım ve servis hizmetleri verilmektedir.Ankara Isı Merkezi Servisi

Yedek parça temini gibi hizmetler sunmaktadır.

Ankara Isı Merkezi ServisiMerkezi ve endüstriyel ısıtma sistemleri, sıvı ve gaz yakıtlı merkezi sistem brülörleri, sanayi tipi brülör ve bekler, çift yakıtlı brülörler, kat kaloriferleri, kalorifer kazanları, yer tipi yoğuşmalı ve atmosferik kazanlara uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Ankara Isı Merkezi Servisi Servis Hizmetlerimiz

Duvar Tipi Kombi Tamir & Bakım,Klima Tamir & Bakım, Dalgıç Pompa Tamir & Bakım, Kombi Kart Tamiri, Kat Kaloriferi Tamir & Bakım, Baca Gazı Analizi, Hidrofor Tamir & Bakım, Brülör

Dalgıç Pompa Montajı

Bağ, bahçe, fabrika içi, otel ve binalarda her yere sığabilen pratik montaj takımı ve kurtarıcı vinçlerle yapılabilen dalgıç pompa montaj ve demontaj işlerinde deneyimli ekip ve ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz.Ankara Isı Merkezi Servisi

Hidrofor Pompa Montajı

Bina, fabrika ve turizm tesislerinde kullanılan, her türlü ihtiyaçlara uygun ekipman ve konusunda deneyimli personelimiz ile kısa sürede ve olabildiğince gürültüsüz yapılabilen hidrofor pompaların montaj ve demontaj servisliğinde hizmetinizdeyiz.

Pompa Bobinaj ve Tamiri

Dalgıç pompa, santrifüj pompa, hidrofor pompa ve her türlü pompa modellerinin motor bobinajı ve pompa tamiri için gerekli orijinal yedek parçaları ile deneyimli personelimiz tarafından olabildiğince çabuk yapılarak tekrar hizmetinize sunulmasında uygun fiyat ve ödeme kolaylıkları ile Ankara Isı Merkezi Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

Ankara Isı Merkezi Servisi Baca Gazı Analizi ve Emisyon ölçümü nedir?

Baca Gazı Analizi ve Emisyon Ölçümü doğalgaz yakan cihazlarda doğalgazın yakma standart ve normlarına uygun şekilde yanıp yanmadığının elektronik ölçüm cihazıyla ölçülmesidir.
Ankara Isı Merkezi Servisi Kazan ve brülör sistemlerinde en uygun ve ideal yanmayı sağlayacak iki temel faktör vardır. Birincisi yakıt ayarı, ikincisi de hava ayarıdır. Bu iki ayarın sürekli olarak maksimum ve minumum değerler arasında dengesi sağlanarak, kazan içerisinde yakıtın en ideal şekilde yanma işlemi gerçekleştirilir.
Doğalgaz yakan cihazlarda en uygun yanma değerinin anlaşılabilmesi ne yazık ki gözle yapılan ayarlarla mümkün değildir. Gözle yapılan ayarla kazan içerisinde oluşan alevin rengine bakılarak yaklaşık bir ayar yapılabilir. Bu şekilde yapılan ayarlamada mavi alev rengi tam değerler bilinmemek kaydıyla uygun yanmaya yakın bir yanışı, portakal rengi alev eksik yanmayı ve karbonmonoksit oluşumunu, diğer bir deyişle fakir yanmayı, kısa ve mor renkli alev ise yakıtın tam anlamı ile yakılamamasını ifade eder. Buna da zengin yanma denmektedir. Bu şekilde meydana gelen yanmada gözleri yaşartan ve genzi yakan bir gaz oluşumu meydana gelir ve bu oluşan gaz insan sağlığını tehdit ettiği gibi doğalgazın yanmadan kazan bacasından atmosfere atılması demektir.

NEDEN ANADOLU TEKNİK GRUP?

Uzman teknik servis ekibi

En doğru planlama

En doğru çözümler

Hızlı sonuçlar

Son teknoloji imkanlar

Her açıdan tasarruf

Yukarı